Speciální Třída MOTÝLEK

Dětem v MOTÝLKU se s láskou věnují paní učitelky

Bc. Jolana Červenková – speciální pedagog

Mgr. Helena Červená – speciální pedagog

Iva Kostková – asistent pedagoga

Taťána Pittnerová – asistent pedagoga

To je naše partička 

 

Děti v logopedické učebně

 

Relaxační místnost pro děti tzv. Dětský ráj 

 

Hry děti ve třídě a v herně 

 

Výet dětí třídy Motýlek do Bělského lesa

Děti prožily výlet v krásném prostředí sportovního areálu v lese s možností vyzkoušet si svou zdatnost, obratnost a nebojácnost a nadýchat se čerstvého vzduchu, nasvačit se mezi stromy, pohoupat se na netradičních houpačkách, zaskákat si na bezpečné trampolíně a prostě si užít školku trošku jinak a dokonce i s rodičem. A hurá na prázdniny!!!

 

Elizabetka s dinosaurem

Den Země

Za třídu Motýlek byla připravena stanoviště, kde bylo úkolem projet připravenou dráhu na koloběžce a na dalším stanovišti děti měly za úkol pomoci mravencům s přepravou vajíček, vyčistit jezírko, vytvořit příslušné dvojice živočichů a letadýlkem hodit k příslušnému bodu. Děti byly odvážné a do úkolů se s radostí vrhly.

 

Velikonoční dílničky

Společně s rodiči jsme si užili velikonoční atmosféru prostřednicvtím dílniček

 

Pomlázka

Ve školce jsme si uspořádali pomlázku. Chlapci si vykoledovali spoustu vajíček a „vyšlehány“ byly také paní učitelky a paní asistentky.