Ve SLUNÍČKU s Vašimi dětmi pracují paní učitelky:

Ivana Štefková

Jolana Klusová

Březen – Duben

Leden – Únor

Listopad – Prosinec

Více informací naleznete níže v přiložených souborech. Děkujeme za pochopení. 🙂

HALLOWEEN PÁRTY

Dne 31.10 dopoledne si uspořádáme HALLOWEEN PÁRTY. Děti mohou v tento den přijít do školky ve strašidelném kostýmu. Budeme mít soutěže, zatančíme si a užijeme si spoustu zábavy. Můžete přinést nějakou dobrůtku. Těšíme se!

Uspávání broučků s lampionovým průvodem

Kdy? V pondělí 6. listopadu od 15.30

Kde? Na zahradě mateřské školy

Nejprve si můžete se svými dětmi zasoutěžit na různých stanovištích na zahradě, v 16.30 začíná akce Uspávání broučků a v 17. 00 hodin začíná lampionový průvod, který povede kolem školky do parku.

Pro tuto akci budete potřebovat lampion. Do školky doneste prosím čistou zavařovací sklenici a 30 Kč.

Na zahradě bude k dispozici teplý čaj.

Září – Říjen

Školky čas

Po prázdninách zas,

nastal školky čas.

Hodně jsme se těšili,

dlouho jsme tam nebyli.

Ve školce se učíme,

hrajeme si, cvičíme,

zpíváme si pro radost,

kamarádů máme dost.

Hola hola, školka volá!

Milí rodiče a děti, letní prázdniny nám pomalu končí a my se na Vás těšíme v tomto novém školním roce 2023/2024, ve kterém doufáme zažijeme spoustu zábavy, naučíme se něčemu novému a bude se nám spolu dobře spolupracovat. 🙂

Uvidíme se 4. září ve třídě SLUNÍČKO (provoz třídy je od 7:00 do 16:00 hod.) Od 6:00 do 7:00 se děti schází ve třídě KVĚTINKA a od 16:00 do 16:30 se děti rozchází ve třídě KVĚTINKA

Co děti potřebují při nástupu do školky:

• vhodné oblečení a obutí do třídy (tepláčky, legínky, tričko s krátkým či dlouhým rukávem)
  • vhodné oblečení a obutí na pobyt venku (dle počasí volit hrubší či tenčí oblečení, pokud prší, dávat do školky gumáky)
  • pyžamo s našitým poutkem a podepsané!!!
  • náhradní oblečení včetně spodního prádla
  • kopii průkazu zdravotní pojišťovny

VŠECHNY ČÁSTI OBLEČENÍ I OBUV OZNAČTE JMÉNEM.

Abychom se lépe navzájem poznali, budou se konat třídní schůzky, které proběhnou ve středu 6.9.2023 v 15:00 ve třídě SLUNÍČKO. Na třídních schůzkách si řekneme veškeré důležité informace a budeme odpovídat na všechny Vámi kladené dotazy. 🙂

Už se na Vás všechny moc a moc těšíme! Vaše paní učitelky. 🙂

Telefon:

Sekretariát (omlouvání dětí) : 596 787 528, 773 606 231

Vedoucí školní jídelny : 596 712 742, 777 886 770

Kancelář paní ředitelky: 595 782 584

klegova@msklegova.cz

sekretariat@msadamusova.cz

reditelka@msadamusova.cz

koná v ucetni@msadamusova.cz

Třídní sluníčková soutěž

Vyhlašujeme třídní sluníčkovou soutěž o nejkrásnějšího skřítka Podzimníčka. K výrobě skřítka můžete využít přírodnin y například kaštany, žaludy, šišky nebo šípky. Můžete využít také různé druhy ovoce nebo zeleniny například tykve, dýně, brambory a podobně. Na vaše skřítky se moc těšíme a do školky je noste do 20.října

Milí rodiče,

ve středu 25.října se koná v naší třídě PODZIMNÍ DÍLNIČKA od 14.30 do 16 hodin. PŘINESTE SI S SEBOU:

Tavnou pistoli(kdo má) a roličku toaletního papíru (celého)-budeme obalovat a tvořit.

Těší se na vás paní učitelky a děti. Nezapomeňte dobrou náladu!

Vážení rodiče,

srdečně vás zveme na VÁNOČNÍ DÍLNIČKU, která se koná ve středu 13.12. v naší třídě od 14.30. Vezměte si sebou tavnou pistoli a dobrou náladu. Těší se na vás děti i paní učitelky.