V HŘÍBEČKU s vašimi dětmi pracují paní učitelky:

Mgr. Helena Červená

Jolana Klusová 

Milí rodiče, všechny akce MŠ i třídy, činnosti, sportovní aktivity nebo oslavy narozenin Vašich dětí si můžete prohlédnout zde, na webových stránkách. A kde přesně? => Když najedete na kolonku třídy, rozbalí se Vám přehled tříd, po najetí na konkrétní třídu se Vám rozbalí podokno, kde máte možnost výběru „fotogalerie Hříbek“, kde po kliknutí najedete do naší galerie. 🙂

 

LEDEN – ÚNOR

Mensa Olympiáda 

Rodiče třídy Hříbek byli přizváni k účasti na Olympiádě – Mensa od 23. 1. do 27. 1. 2023 v dopoledních hodinách při scházení dětí. Obsahem projektu bylo, aby si každé dítě vzalo sebou oblíbenou hru  k rozvoji myšlení, paměti, soustředění a tuto hru (puzzle, domino, pexeso, deskovou hru), si s dítětem a jeho kamarády zahráli. Účastnilo se 9 rodičů, přinesli si zajímavé a inspirativní hry a z pobytu v MŠ si odnášeli zkušenosti s prací na interaktivní tabuli a programování včelky Bee-bot. Děti měly skvělý zážitek ze společné hry.  Jsme si zase více partnery při vzdělávání vašich dětí. Velké poděkování všem!

Divadlo

Divadlo v MŠ - Mateřská škola Letců

Dne 8.2. v 10:00 hod. navštívíme K-trio – divadelní představení „Malá čarodějnice“ – komorní muzikál pro spoustu loutek a jednu herečku na motivy knihy Otfrieda Preublera. Budeme vybírat 85 Kč. 

 

Mensa olympiáda

Projekt „Veselá školička“ 

„Děti a rodiče ze třídy hříbek se zúčastnili  projektu nazvaném „Veselá školička“ výtvarnými pracemi na téma:
“ Veselý/  legrační / sněhulák.¨ Rodiče pracovali s dětmi doma libovolnou technikou na podložku daného
formátu, který získali ve školce. Děti přinesly velmi nápadité výrobky! Děvčátka se pochlubily třpytivými sněhuláky,
chlapci tam měli i sněhuláka brontosaura. Cílem projektu byla spolupráce rodičů a MŠ a společná výzdoba schodiště
veselými výrobky dětí. To se zcela zdařilo a rodiče i děti si zaslouží velkou pochvalu za inspirativní a kreativní práci.
DĚKUJEME.

Sněhulák

Jedna koule, druhá koule, třetí koule, oči nos,

sněhuláček stojí bos. 

 

LISTOPAD – PROSINEC 

UPOZORNĚNÍ

Milí rodiče, z důvodu velké nemocnosti dětí, je v provozu pouze třída KVĚTINKA od 19.12 do 22.12.

Děti využívají šatnu i vchod pouze pro třídu KVĚTINKA. 

 

Posezení u vánočního stromečku 

Milí rodiče, z důvodu velké nemocnosti dětí se RUŠÍ vánoční posezení u stromečku, které mělo proběhnout 21.12. dopoledne ve školce. Nebojte se děti, Ježíšek na nás určitě nezapomene a dárečky nám přinese v novém roce, jakmile se opět naše školka otevře. 🙂

 

Mikuláš