V dubnu 2018 jsme pořídili pomůcky od firmy Zábavné učení, s.r.o.

Logická hra – META FORMS: logické rébusy, skládání tvarů na mřížku

Magnetická hra – Míchej a skládej: Kreativní magnetický herní set – Vytvoř dopravní prostředek dle svojí fantazie!
Děti mohou pomocí magnetických dílků vytvářet nejrůznější dopravní prostředky dle svojí fantazie – auta, lodě, vlaky, vesmírné koráby nebo třeba UFO. Mohou se spolehnout jen na vlastní představivost nebo využít přiloženou vzorovou kartičku.

Magnetická hra – Čím budu: Kreativní magnetický herní set – Posunuj magnety a vytvářej různá povolání!

LOGIKIT: magnetická hra vhodná pro děti ve věku od 3 do 8 let.
Ale protože ke hře není potřeba nijak objasňovat pravidla, je možné ji využít i pro menší děti.
Hra propojuje rozvoj různých oblastí jako zrakové vnímání, jemná motorika, rozvoj řeči a rozšiřování slovní zásoby, znalosti z oblasti zdraví a výživy, přírodní znalosti nebo kreativita.
Dále podporuje kognitivní rozvoj a schopnost dětí se koncentrovat.

Maze Racers: Naplánuj – postav- závoď
Postavte co nejrychleji tak složité bludiště, jaké si jen umíte představit. Potom si bludiště vyměňte a začněte závodit.
Projeďte co nejrychleji bludiště kuličkou a hráč/tým, který dorazí do cíle jako první, vyhrává tento závod.

Magnetická kuličková tabulka PÍSMENA

Set 12 ks magnetických kuličkových tabulek

Legolino NEW: Hra podporuje:
Matematický rozvoj: logické myšlení, kombinační schopnosti, geometrické tvary (plochy, dělení ploch, skládání ploch)
Sociální rozvoj: společné kombinování dílků tangramu
Umělecký rozvoj: kreativní zacházení se stejnými tvary
Jazykový rozvoj: volná diskuze nad vztahy mezi velikostmi a sestavenými abstraktními tvary. TANGRAM je napínává a zábavná hra, která vyžaduje přemýšlení.

Dětská KLACKS! Stolička: pomůcka a nástroj pro procvičování rytmiky a koordinace pohybů. Bubnování to je ……..KLACKS!
Rytmus má v našem životě v dnešní době velký význam. Je zaměřen na podporu celkového rozvoje osobnosti. Díky různým způsobům práce s rytmem se u dětí zapojují jednotlivé smysly, které se aktivují, a posiluje se schopnost vnímání.
Dětem se hravou formou zpíváním, mluvením, rytmem a pohyby přibližuje svět hudby a současně se rozvíjí sociální kompetence, koncentrace, řeč, koordinace,motorika, vnímání a kreativita.

Výšivkový set

Balanční kruhy na hlavu

V říjnu 2018 jsme pořídili nové pomůcky od firmy Little Bears

Černobílý CUBEEK: Jedná se o 24 dřevěných kostek, 6 různých stran, stovky řešení. Hravá geometrie, která děti baví. Cubeek protáhne mozek. Co kostka, to nějaká příležitost a čím více kostek, tím více příležitostí. Může se hrát podle barev, vzorů či návazností.